1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Передплачуйте районну газету "Вперед". Передплатний індекс - 61739. Газета "Вперед" ваш надійний орієнтир у морі інформації району. Це свіжі події, неприховані факти, корисні поради, цікаві розповіді про земляків.

РекламаУ Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Розумівка бере участь уже вдруге. Декілька років тому громада купувала за цією схемою фінансування шкільний автобус. У цьому році своєї черги дочекався місцевий фельдшерсько-акушерський пункт.

 

До нині у старому приміщенні ФАПу робили лише косметичний ремонт, тому на сьогодні воно потребує капітального відновлення. Європейський Союз також фінансуватиме придбання нового медичного обладнання.

 - Наше село має культурно-історичну значимість, історичну пам'ятку – Свято-Хрестовоздвиженську церкву (усипальниця Раєвських). Крім того, що у самому селі проживає близько шестисот жителів, щороку сотні людей з усієї України приїжджають до усипальниці. Трапляються різні життєві випадки, а належних умов для надання необхідної медичної допомоги  у селі, можна сказати, немає. Саме тому і було прийнято рішення про нагальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту, - розповідає сільський голова Микола Христенко.

Загальна вартість цього проекту -  понад 260 тисяч гривень (на ремонт приміщення) та більш ніж 30 тисяч (на обладнання). Європейські кошти складають  75 відсотків від загальної вартості, 20 відсотків коштів забезпечують бюджети всіх рівнів (сільський, районний та обласний) і 5 відсотків – кошти громадської організації «Розумівська віра».

Днями у Розумівській сільській раді відбулося засідання тендерної комісії, на якій обирали організацію, що буде проводити ремонтні роботи. Розгляд пропозицій проходив під керівництвом координатора проекту ЄС/ПРОООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” у Кіровоградській області Тетяни Головченко та за присутності першого заступника голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолія Каражбея і головного лікаря районного центру первинної медико-санітарної допомоги Олександра Зубахи.

Підрядник обирається на конкурсній основі із не менше ніж трьох пропозицій. Тому, у Розумівці із трьох товариств, враховуючи вартість їхньої цінової пропозиції та досвід роботи, переможцем тендеру стало ТОВ “УкрБудАвтоматика”.

За співпраці із цією організацією село матиме невеликий залишок коштів від загальної суми, які зможе використати на власний розсуд. За рішенням сільського голови Миколи Христенка та завідувача місцевого ФАПу Тетяни Голинської, їх буде використано на придбання додаткового медичного обладнання.

Оскільки ремонтні роботи будуть проводити і в середині приміщення, і ззовні, то їх планують розпочати до нового року. А медичне обладнання та меблі уже закуплені.

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інші посилання