1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Передплачуйте районну газету "Вперед". Передплатний індекс - 61739. Газета "Вперед" ваш надійний орієнтир у морі інформації району. Це свіжі події, неприховані факти, корисні поради, цікаві розповіді про земляків.

РекламаЗа повідомленням Кіровоградського обласного військового комісаріату, з 1 січня 2016 року стартувала приписна кампанія.

Починаючи с 2 січня до 30 березня викликають у районні, міські військові комісаріати юнаків 1999 року народження для постановки на військовий облік, вивчення їх придатності до військової служби, обстеження стану здоров'я.
Крім цього, при постановці на військовий облік осіб 1999 року народження також проведуть вивчення юнаків і дівчат, які в 2016 році мають бажання подати документи для вступу у вищі військові навчальні заклади МО України.
Всі допризовники зобов'язані прибути в зазначені терміни у військовий комісаріат для проходження медкомісії. Поважні причини повинні мати документальне підтвердження. До них відноситься - хвороба, хвороба батьків, смерть близьких, стихійні лиха.

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інші посилання