1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Передплачуйте районну газету "Вперед". Передплатний індекс - 61739. Газета "Вперед" ваш надійний орієнтир у морі інформації району. Це свіжі події, неприховані факти, корисні поради, цікаві розповіді про земляків.

РекламаУказом Президетна України від 4 грудня 2015 року № 1014 старшому лейтенанту Олександру Сергійовичу Шаповалу, командиру взводу розвідки технічними засобами 74-го окремого батальйону оперативного командування «Схід» Збройних Сил України посмертно присвоєно звання капітана.

 

З цієї нагоди, напередодні півріччя від дня героїчної смерті Олександра, у приміщенні  Єлизаведградківської школи на урочисту лінійку зібралися учні, вчителі та жителі селища, щоб пом'янути свого героя та всіх полеглих на війні теплими словами та хвилиною мовчання.

На заході були також присутні голова Олександрівської районної державної адміністрації Ольга Борота, голова районної ради Григорій Гончаренко, селищний голова Юрій Голуб, депутат районної ради Олександр Пісний, дідусь героя Валентин Гаркуша. Вони у своїх виступах згадали подвиг Олександра та його побратимів.

Ольга Борота вручила документ про присвоєння звання капітана Олександру Шаповалу (посмертно) його дідусеві.  А школярі підготували літературну композицію, лейтмотивом якої були патріотизм, любов до Батьківщини, боротьба за цілісність України. На завершення зачитали твір про професію військового та свій обов'язок захищати країну, який Олександр Шаповал написав ще будучи ліцеїстом.

Нагадаємо, Олександр Шаповал загинув, беручи участь в антитерористичній операції а сході України, влітку минулого року. Його поховано у селищі Єлизаветградці, де мешкають його дідусь і бабуся. Під час поховання матері героя вручено синову нагороду – медаль за оборону Донецького аеропорту. Пізнвше – орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Восени минулого року на фасаді Єлизаветградківської школи було відкрито меморіальну дошку на честь Олександра Шаповала.

 

 

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інші посилання