1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Передплачуйте районну газету "Вперед". Передплатний індекс - 61739. Газета "Вперед" ваш надійний орієнтир у морі інформації району. Це свіжі події, неприховані факти, корисні поради, цікаві розповіді про земляків.

РекламаВідповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області 6 земельних ділянок, які знаходяться на території села Єлизаветградки, перейшли у власність учасників АТО та їх сімей.

 

Зокрема, дозволи на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних  ділянок у власність отримали  учасники бойових дій на Сході України, жителі села Єлизаветградки, Віталій Мазулевський, Юрій Жарко, Олександр Мельничок, Володимир Пасіка, Володимир Герич та мама загиблого учасника АТО Олександра шаповала  – Людмила Шаповал.

Урочисто вручити дозволи воїнам АТО та їх сім’ям приїхали до села перший заступник голови Олександрівської районної державної адміністрації Анатолій Каражбей та виконуючий обов’язки начальника відділу Держгеокадастру в Олександрівському районі Олександр Чернов.

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інші посилання