1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Передплачуйте районну газету "Вперед". Передплатний індекс - 61739. Газета "Вперед" ваш надійний орієнтир у морі інформації району. Це свіжі події, неприховані факти, корисні поради, цікаві розповіді про земляків.

РекламаДнями у пологовому відділенні Олександрівської районної лікарні вручено свідоцтво про народження дитини.

Документ з рук начальника Олександрівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Раїси Коваль у присутності медичних працівників одержала мама Олена Вакуленко.

За словами Раїси Коваль, метою подібних нововведень є спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини. «Молоді батьки дуже задоволені, тому що їм не потрібно звертатись безпосередньо до районного відділу та витрачати свій час. Такі свідоцтва будуть видаватися у пологовому відділенні за бажанням подружжя», — зазначила вона.

Послуга є безкоштовною, а перелік документів для її отримання  мінімальний – медичне свідоцтво про народження малюка, паспорта матері та батька, свідоцтво про шлюб  (якщо союз є офіційно укладеним). Якщо ж молоді батьки не встигли визначитися з ім’ям донечки чи сина до моменту виписки з пологового будинку, протягом місяця вони мають звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану.

Працівники Олександрівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану привітали молодих батьків з народженням немовляти. Вони висловили впевненість, що зміни в системі отримання свідоцтв здатні створити більш комфортні умови для родин.

Події в Україні

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інші посилання